W ubiegły weekend Nasze zespoły wystąpiły w trzech turniejach  dla kategorii skrzat, żak i młodzik. We wszystkich rozgrywkach Liski miały przyjemność zmierzyć się z bardzo wymagającymi przeciwnikami zbierając kolejne cenne doświadczenia.

Podopieczni trenerów Alberta Wróbla i Piotra Sanetry wystąpili w  turnieju „EKSTRALIGA TALENTÓW” rozegranym w   Sosnowcu gdzie  zmagali się z rówieśnikami min. z Rozwoju Katowice i Ruchu Chorzów , musieli  także przeciwstawić się niskiej temperaturze w jakiej toczył się cały turniej:) . Łatwo nie było ale najważniejsze że każdy maluch wrócił do domu z bagażem doświadczeń,  uśmiechem na ustach i pięknym medalem.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Dominik Kantyka, Wiktor Szymczyk, Wiktoria Olszańska, Kacper Capanda, Mikołaj Nowak, Dawid Sanetra, Agata Sanetra, Leon Kołodziejczyk

Nasze młodsze żaczki udały się do Kęt na turniej „GIGANCI FUTBOLU” , do podium zabrakło niewiele jednak Nasze maluchy rozegrały wiele znakomitych spotkań potwierdzając po raz kolejny ogromny potencjał jaki posiadają.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Andzej Rypień, Marysia Mrowiec, Natalia Mrózek, Nikodem Węglarz, Filip Fiedor, Wojciech Cieślar, Adam Somerlik, Stanisław Słowik

W Cieszynie w turnieju ” PIAST CUP” zaprezentowali się podopieczni trenera Rafała Błażyczka które rywalizację w stawce sześciu zespołów: Piast Cieszyn I, Piast Cieszyn II, MKS Żory, Orzeł Moszczenica, Iskra Pszczyna ukończyli na trzecim miejscu.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Krzysztof Niedzielski, Dawid Hernas, Bartek Zeman, Miłosz Motyka, Radek Lejawa, Kacper Pala, Jakub Motyka, Alan Krakowski, Arkadiusz Tetłak, Dawid Słowik, Filip Słowik, Szymon Jędzkiewicz