Za nami kolejny intensywny weekend podczas którego zespół dziewczyn udał się do Sosnowca by wystąpić w  ” Gwiezdnej Lidze Młodych Talentów” natomiast chłopcy wzięli udział  rozgrywkach organizowanych przez BOZPN Żywiec które odbyły się w Łodygowicach.

W Sosnowcu dziewczyny miały przyjemność rywalizacji z zespołami: Zagłębie Sosnowiec, RAP Rybnik, AKS Mikołów, Znicz Kłobuck, LOT Konopiska, ŁTS Łabędy, Unia Oświęcim . W tym doborowym towarzystwie Nasze zawodniczki poradziły sobie znakomicie kończąc rywalizację na trzecim miejscu, zbierając przy tym kolejne cenne doświadczenia.

W turnieju wystąpiły : Natalia Somerlik, Monika Płowucha, Beata Płowucha, Lidia Duraj, Ola Bysko, Anna Duraj, Karolina Krysta, Maja Antolak, Dominika Malina, Zosia Kąkol, Ania Duraj, Magda Giewont.

W Łodygowicach Liski wystąpiły w turnieju „Radość z futbolu”  organizowanym przez BOZPN Żywiec który był prowadzony bez klasyfikacji końcowej. W zawodach  Nasz zespół zanotował komplet zwycięstw , prezentując bardzo efektowną i zespołową grę. Warto odnotować  także tytuł „Najlepszego strzelca” zawodów który  zdobył Wojciech Bury.

W turnieju wystąpili: Dominik Pilarz, Dawid Okrzesik, Wojciech Bury, Michał Bryja, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Hubert Malowiec