Ostatni weekend wakacji należał do Naszych żaczków którzy brali udział w  dwóch prestiżowych turniejach „Silesia Cup ” rozegranym w Chorzowie oraz Iskierka Cup który odbył się w Pszczynie, w obu zaprezentowali się fantastycznie dostarczając wiele radości trenerom i licznie dopingującym rodzicom.

SILESIA CUP U-9 chłopców

Po raz pierwszy Nasi zawodnicy rywalizowali w turnieju w którym grano „na cztery bramki” . Zmagania polegały na tym by bronić dostępu do dwóch bramek i atakować na dwie bramki ,  bramkę uznawano w momencie wprowadzenie piłki  do wyznaczonej strefy strzału i umieszczeniu piłki w siatce. W meczach grupowych Liski odniosły zwycięstwo nad Pniówkiem Pawłowice oraz zanotowali minimalną porażkę z UKS Gmina Tworóg co pozwoliło awansować do fazy pucharowej w której po zaciętym spotkaniu przegrywamy z zespołem Winners Gołkowice kończąc tym samy rywalizację w turnieju.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Adrian Polak, Nikodem Polak, Dawid Sołtysek, Potr Tetłak, Kacper Gustyn, Kacper Gołuch, Franek Bieniek, Emil Szczotka, Dawid Zawada

SILESIA CUP U-9 dziewczyn

W barwach Mitechu Żywiec na turnieju w Chorzowie wystąpiła także czwórka Naszych zawodniczek : Wiktoria Skowron, Wiktoria Olszańska, Marysia Mrowiec i Martyna Lewandowska które w zawodach  rozgrywanym na takich samych zasadach jak w przypadku chłopców zakończyły rywalizację na trzecim miejscu.

ISKIERKA CUP U-8 chłopców

Budująca była postawa Naszych maluszków w Pszczynie które na turnieju „Iskierka Cup” z udziałem jedenastu zespołów , prowadzonym bez klasyfikacji wygrały  większość swoich spotkań i to w fantastycznym stylu. Zawody były niezwykle wymagające , w trakcie czterech godzin trwania turnieju każdy zespół rozegrał  dziesięć  spotkań trwających łącznie dwie godziny.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz, Marysia Mrowiec, Stasiu Słowik, Dominik Matuszek, Filip Fiedor, Iruś Węglarz