Bardzo intensywne dni mają za sobą Nasi orlicy którzy w czasie weekendu rywalizowali w prestiżowym turnieju „CZERWIONKA CUP” w Łące , natomiast w poniedziałek udali się do Ustronia na serie towarzyskich spotkań z bardzo wymagającymi rywalami.

Turniej w Łące stał na bardzo wysokim poziomie i był niezwykle emocjonujący, w pierwszym dniu Liski zanotowały cztery remisy oraz trzy zwycięstwa zapewniając sobie awans do fazy finałowej turnieju w której   odnieśli cztery zwycięstwa i trzy porażki co w ostatecznym rozrachunku pozwoliło Nam zakończyć rywalizację na czwartym miejscu. Za ogromne poświęcenie i ponad sześć godzin wyczerpującej rywalizacji  toczonej w bardzo wysokiej temperaturze Naszej drużynie należą się wielkie słowa uznania.

Końcowa klasyfikacja

1. Gwiazda Ruda Śląska
  2. GKS Jastrzębie
  3. FP Nowa Wieś
  4. Lisek Milówka

Miejsca 5-16 :  MKS Iskra Pszczyna,  UKS Szopienice, GKS Andaluzja , Wisła Strumień,  Żywiecka APN, APN SMS Tychy, Odra Wodzisław, UKS Gardawice, AP Łąka, Pogoń Imielin, UKS Warszowice

Dzień po turnieju cała grupa Ekstraklasy udała się do  Ustronia na towarzyską serie spotkań z drużynami : Kuźni Ustroń, Podbeskidzia Bielsko Biała oraz Góral Istebna , były to to dla naszego zespołu bardzo pożyteczne sparingi stojące na wysokim poziomie.

UKS Lisek Milówka na turniejach w Łące i Ustroniu reprezentowali : Natalia Somerlik, Ola Bysko, Filip Śleziak, Hubert Malowiec, Sebastian Słowik, Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Wojciech Bury, Dawid Okrzesik, Maksymilian Fiedor, Fabian Kupczak, Jakub Tyrlik , Jakub Biegun, Michał Bryja