V edycja turnieju LISEK CUP po raz pierwszy w historii odbyła się na obiektach sportowych UKS „Maksymilian” Cisiec, dwadzieścia pięć  zespołów z Polski i Słowacji,  setki fantastycznie dopingujących swoje pociechy rodziców oraz wiele przygotowanych w trakcie turnieju atrakcji sprawiło że byliśmy świadkami wielkiego sportowego wydarzenia. Rozgrywki przeprowadzone były równolegle dla trzech kategorii wiekowej, w najmłodszej U-7 nie prowadzono klasyfikacji końcowej, liczyła się tylko dobra zabawa w której uczestniczyły dwa zespoły Lisków oraz Futsal Węgierska Górka, Orlik Rajcza, Beskid Gilowice.  Każdy zawodnik, który przystąpił do rywalizacji otrzymał zestaw upominków od PZPN oraz pamiątkowy medal.

W turniejach rocznika 2007 oraz 2010 uczestniczyło po dziesięć zespołów, rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie i była niezwykle wyrównana o czym świadczy fakt że w fazie pucharowej w szesnastu rozegranych spotkaniach aż w siedmiu o wyłonieniu zwycięzcy decydowały rzuty karne.

Bez wątpienia Nas najbardziej cieszy fakt że do rywalizacji przystąpiło blisko osiemdziesiąt  Naszych zawodników i zawodniczek z roczników 2007-2013 którzy zaprezentowali się w nim fantastycznie, spodziewaliśmy się dobrego występu Naszych podopiecznych ale końcowe rezultaty przerosły Nasze oczekiwania. W turniejach kategorii wiekowej U-12 oraz U-9 Liski okazały się najlepszymi zespołami, grając w każdym meczu z wielkim poświęceniem, pokazując jak wielkim potencjałem dysponują. W finale podopieczni trenera Miłosza Węglarza okazali się lepsi od  drużyny Naszych Słowackich przyjaciół z  MFK Dolny  Kubin, zapewniając sobie triumf w rozgrywkach  po konkursie rzutów karnych,  natomiast ich starsi koledzy po świetnym meczu okazali się lepsi w meczu finałowym od zespołu Babia Góra Sucha Beskidzka.

Warto podkreślić że najlepszym zawodnikiem turnieju rocznika 2010 został  wybrany Sebastian Słowik a nagrodę dla najlepszego bramkarza zmagań rocznika 2007 zdobył Alan Krakowski. W turnieju wystąpiły także dwa zespoły dziewczyn reprezentujące Mitech Żywiec, które walczyły z zespołami chłopaków bardzo dzielnie a w kategorii U-12 były „o włos” od zakończenia rywalizacji na podium. Nagrody i statuetki najlepszym drużynom oraz zawodnikom wręczał przedstawiciel Polskiego Związku Piłki Nożnej Pan Łukasz Nieużyła.   

 

Końcowa klasyfikacja turnieju rocznika 2007 i młodsi          

 1. LISEK MILÓWKA
 2. Babia Góra Sucha Beskidzka
 3. MSK Namestovo (SVK)
 4. Mitech Żywiec

miejsca 5-10 : Orlik Rajcza, Smerfiki Łodygowice, Beskid Gilowice Lisek Milówka II, Zbójnik Ujsoły, Beskid Gilowice II

 •  Najlepszy zawodnik turnieju : Marta Ponikwia (Mitech Żywiec)
 • Najlepszy bramkarz turnieju : Alan Krakowski ( Lisek Milówka)

Końcowa klasyfikacja turnieju rocznika 2010 i młodsi

 1. LISEK MILÓWKA
 2. MFK DOLNY KUBIN (SVK)
 3. BESKID GILOWICE
 4. SMERFIKI ŁODYGOWICE

miejsca 5-10 : Orlik Rajcza, Smerfiki Łodygowice II,  Lisek Milówka II, MSK Namestovo (SVK), ZONE Football, Mitech Żywiec (dziewczyny)

 • Najlepszy zawodnik turnieju : Sebastian Słowik (Lisek Milówka)
 • Najlepszy bramkarz turnieju : Sebastian Ćwiertnia ( Beskid Gilowice)

UKS LISEK MILÓWKA w turnieju reprezentowali : Alan Krakowski, Filip Słowik, Szymon Jędzkiewicz, Jakub Motyka, Kacper Pala, Miłosz Motyka, Mikołaj Sypuła, Bartłomiej Baszuk, Antoni Warzecha, Igor Hankus, Jan Witos ,Arek Tetłak, Dawid Słowik, Piotr Worek, Bartek Sobel, Paweł Babicki, Artur Matuszny, Kuba Tyrlik, Bartek Zeman, Kuba Romanowski, Kacper Matuszny, Artur Łagosz, Wojciech Giewont, Bartek Zawada, Krzysiu Niedzielski, Dawid Hernas, Mateusz Worek, Paweł Talik, Julka Sopiak, Magda Waligóra, Marlena Słowik, Marta Ponikwia, Dominika Adamus, Julka Zawada, Julka Dziobek, Marysia Szaflarka,Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Michał Bryja, Borys Sygut, Wiktor Kliś, Dawid Okrzesik, Sebastian  Słowik, Kamil Chowaniec, Łukasz Brączek, Filip Śleziak , Oskar Olszański, Antoni Tomiczek, Kuba Krzepina, Kuba Witos,Kacper Kubas, Mikołaj Kubas, Bartłomiej Pytel, Jakub Janota, Leszek Kamiński, Hubert Malowiec, Piotr Pastor, Mikołaj Kubaszczy, Ksawery Bury, Tymoteusz Waligóra, Krystian Płowucha ,Kinga Blaut, Martyna Kliś, Ola Kliś, Ola Bysko, Zosia Kąkol, Lidka Duraj,Emilka Banaś, Amelia Tomala, Karolina Szpak,Dawid Sołtysek, Mikołaj Sołtysek, Franek Bieniek, Piotr Tetłak, Tymek Mrowiec, Emil Szczotka, Nikodem Szczotka, Karol Witos , Dawid Zawada, Daniel Duraj, Szymek Lewandowski, Nikodem Węglarz, Kacper Gołuch, Nikodem Caputa, Antoni Gromiec, Karol Przybyłek, Dominik Matuszek