Po siedmiu latach gry dla UKS Lisek Milówka , sześciu zawodników z rocznika 2005 swoją dalszą piłkarską karierę będzie kontynuować w Stadionie Śląskim Chorzów oraz Podbeskidziu Bielsko Biała. Chorzowski klub w którym niegdyś występował także trener Miłosz Węglarz zasilą : Piotr Loranc, Michał Zawada, Michał Gluza, Dominik Słowik oraz Szymon Zawada, natomiast barwy Podbeskidzia  reprezentować będzie Ksawery Szewczyk. Zawodnicy już w tym tygodniu rozpoczęli przygotowania w nowych kubach.

Przypomnijmy że zespół rocznika 2005 od początku istnienia klubu był Naszą wizytówką a ogromną rolę odgrywali w nim wyżej wymienieni zawodnicy którzy min.   przez trzy sezony rywalizowali w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim (1 oraz 2 liga młodzików młodszych, młodzików, trampkarzy młodszych)  co bez wątpienia jest największym sukcesem w historii klubu ,dodatkowo brali udział w niezliczonych turniejach w kraju i zagranicą osiągając w nich bardzo dobre rezultaty .                                                               

Dziękujemy chłopakom za te wszystkie piękne lata, które spędzili razem z Nami, mamy nadzieję że ich kariery dalej będą się tak harmonijnie rozwijać . Życzymy dalszych sukcesów w piłce młodzieżowej i seniorskiej . 

Powodzenia !!!