11 stycznia nastąpi powrót do zajęć po świąteczno-noworocznej przerwie , ze względu na obecnie panującą sytuację epidemiologiczną w Naszym kraju przypominamy rodzicom oraz zawodnikom o przestrzeganiu wszystkich obowiązujących do tej pory zasad bezpieczeństwa.


Mimo obowiązującej do 17.01.2020 „Kwarantanny narodowej” kluby prowadzące szkolenie dzieci i młodzieży mogą prowadzić zajęcia. Przypominamy rodzicom że do godziny 16:00 dzieci nie mogą przemieszczać się bez obecności rodziców/opiekunów, w przypadkach gdy treningi rozpoczynają się i kończą przed tą godziną, dziecko musi być dostarczone na zajęcia i odebrane bezpośrednio po nich przez osobę dorosłą. Wszystkie zajęcia w czasie ferii odbywać się będą na hali sportowej w Ciścu na którą wstęp mają tylko i wyłącznie zawodnicy oraz trenerzy , rodzice mogą na dzieci czekać w holu.