W związku z panującą na świecie sytuacją zmianie ulegną Nasze plany na najbliższe miesiące. Obóz sportowy zaplanowany na przełom czerwca i lipca został przeniesiony na  rok 2021 natomiast szósta edycja turnieju ” Lisek Cup” jeśli zostaną złagodzone restrykcje sanitarne odbędzie się  4 lipca 2020.

  1. Wakacyjny obóz Lisków

W związku z restrykcjami sanitarnymi dotyczącymi organizacji obozów oraz przeniesieniem tegorocznej edycji turnieju ” Talin Cup” na przyszły rok, wakacyjny wyjazd  w tym roku się nie odbędzie . Dzięki działaniom podjętym przez klub mającym na celu obniżenie kosztów wyjazdu , wpłacone  w całości   zaliczki zostaną zwrócone , rekomendujemy jednak przekazanie pierwszej wpłaconej  zaliczki za dziecko  w wysokości 200 zł na poczet składki członkowskiej za cztery miesiące (czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień)

Zwrot środków ( dokument do pobrania + wytyczne) zwrot.oboz

   2. LISEK CUP VI

W przypadku gdy do dnia 30.06.2020 wprowadzony zostanie czwarty etap przywracania aktywności fizycznej , 4.07.2020 na obiektach sportowych LKS-u Milówka odbędzie się szósta edycja turnieju który zostanie rozegrany w zmienionej formule dopasowanej do wymogów sanitarnych o czym poinformujemy w oddzielnym komunikacie w późniejszym terminie. W przypadku utrzymania  restrykcji klub podejmie próbę organizacji zawodów w sierpniu.

3. Treningi

Od 4 maja nastąpiło wznowienie zajęć według określonych wytycznych sanitarnych które są ściśle przestrzegane przez trenerów, zawodników oraz rodziców . Przypominamy że do 14 maja istnieje możliwość zgłoszenia dziecka na zajęcia  od 18 maja do momentu przejścia do etapu IV przywracania aktywności fizycznej w Naszym kraju , ze względu na dużą ilość zgłoszonych już dzieci, by uniknąć co tygodniowych zmian w grafiku, dopisanie dziecka po tym terminie będzie już niemożliwe. Ze względu na blisko dwumiesięczną przerwę w treningach planowane jest przeprowadzanie zajęć do dnia 10.07.2020 natomiast wznowienie zajęć po wakacyjnej przerwie nastąpi 3.08.2020

Zapisy dzieci na zajęcia od 18 maja.

1.SMS o treści ” imię i nazwisko trening od 18 maja ” w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14.05.2020

*Rodzice którzy zgłosili już swoje pociechy nie muszą tego robić raz jeszcze.

Grupy :  La Liga, Premier League-  tel.881217703

Grupa ; Serie A , tel. 506636518

Grupy: Ekstraklasa, Bundesliga, Major League, Superliga, Mitech tel. 667284696

5. Składki członkowskie w maju

Składki członkowskie nie obowiązują zawodników którzy nie wznowią zajęć.

 

Zarząd UKS „Lisek” Milówka