W sobotę podopieczni trenera Damiana Gołebioskiego uczestniczyli w turnieju „JASIENICA CUP”  w którym wzieło udział 18 zespołów. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie i dostarczyła mnówstwo emocji licznie przybyłym rodzicom.

Opinia trenera Damiana Gołebiowskiego ; „Uczestniczyliśmy  w bardzo mocno obsadzonym turnieju w Jasienicy kat. U-8 od samego ranka rywalizowaliśmy z wielkim zaangażowaniem i ambicją a z meczu na mecz  nasi zawodnicy bardziej się rozkręcali . Turniej był wspanialą  przygoda oraz okazją do  zebrania cennych piłkarskich  doświadczeń na przyszłość”

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Emilka Worek, Adam Witos, Kacper Sikora, Wiktor Sikora, Dominik Kąkol, Szymon Kamiński, Ireneusz Węglarz, Filip Motyka, Bartek Słowik