Wojciech Bury, który od 2019 roku reprezentował barwy UKS Lisek Milówka od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem  Stadionu Śląskiego Chorzów. 

To już szósty zawodnik Naszego klubu, który zasili jedną z największych akademii piłkarskich w Naszym kraju.

Wojtek bez wątpienia jest zawodnikiem, który na stałe wpisał się w historię Naszego klubu, jego 28 bramek wiosną 2021 roku bez wątpienia przyczyniło się do największego osiągnięcia w historii klubu jakim było mistrzostwo II LIGI WOJEWÓDZKIEJ, dodać do tego należy mnóstwo indywidualnych wyróżnień w turniejach  rozgrywanych w kraju i za granicą,  w których zostawał najlepszym strzelcem lub zawodnikiem turnieju. Dziękujemy Wojtkowi za wszystkie wspólne lata ,  jesteśmy przekonani że piłkarskie szczyty dopiero przed Nim.

Stadion Śląski Chorzów jest klubem, w którym swoją karierę kontynuuje kilku Naszych wychowanków: Piotr Loranc, Michał Zawada, Michał Gluza, Szymon Zawada, Dominik Słowik a trenerem w Chorzowskim klubie jest Miłosz Węglarz, który także w UKS Lisek Milówka przez dwa sezony był trenerem .

Wojtku trzymamy kciuki za Ciebie i Życzymy dalszych sukcesów 🙂