Z powodu sytuacji epidemiologicznej jaka panuje w Naszym kraju przerwa w zajęciach i wydarzeniach sportowych została wydłużona do 18 kwietnia . Wszyscy mamy nadzieję że po tym terminie będzie możliwość powrotu do zorganizowanych treningów o czym  niezwłocznie  poinformujemy.

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE W KWIETNIU

Zarząd UKS LISEK MILÓWKA podjął decyzję że składki Członkowskie za miesiąc kwiecień   są dobrowolne. Każdy Członek Stowarzyszenia może wspierać klub w dowolnej kwocie, w tak trudnym okresie dla nas wszystkich.
Klub nie generuje zysków i nie prowadzi działalności gospodarczej. Wszystkie środki  które wpływają do nas są wydatkowane na realizację celów statutowych do których należy min. organizowanie zajęć i wydarzeń sportowych.