W sobotę w Milówce odbyła się szósta edycja turnieju LISEK CUP na który tak wszyscy długo czekaliśmy.  W rywalizacji toczonej w pięciu kategoriach wiekowych uczestniczyło  30 zespołów i blisko 270 zawodników i zawodniczek  w tym prawie 100 małych piłkarzy i piłkarek Naszego klubu . 

Turnieje roczników 2012/2013

W dwóch najmłodszych kategoriach nie prowadzona była klasyfikacja końcowa jednak zmagania dostarczyły licznie zgromadzonym rodzicom i kibicom wiele emocji i były okraszone wieloma pięknymi bramkami i paradami bramkarskimi , wszystkie Nasze zespoły a było ich łącznie cztery zaprezentowały się znakomicie, warto dodać że dla niektórych zawodników był to pierwszy turniej w życiu i zarazem pierwszy zdobyty medal .

UKS Lisek Milówka reprezentowali

W turnieju „rocznika 2013”: Marysia Mrowiec, Karol Witos, Stasiu Słowik, Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz, Ireneusz Węglarz, Filip Fiedor, Jakub Talik, Wojciech Talik, Wiktor Szymczyk, Dominik Kantyka,  Florian Haręża, Dominik Matuszek, Wiktoria Olszańska, Emilka Kantyka

W turnieju „rocznika 2012”:

Tobiasz Wolny, Kacper Gołuch, Dawid Zawada, Piotr Tetłak, Emil Zawada, Dawid Sołtysek, Nikodem Polak, Adrian Polak, Franek Bieniek, Daniel Duraj, Kacper Gustyn, Antoni Tomiczek, Mikołaj Sołtysek

Turniej rocznika 2010/2011

Miłą niespodziankę w tej kategorii sprawiły Nam dziewczyny które zaprezentowały się fantastycznie w starciu z drużynami : Lisek Milówka I, Lisek Milówka II, Świt Cięcina, Smerfiki Łodygowice, MSK Namestovo (SVK) , niepodziewanie wygrywając turniej natomiast zespoły chłopców zebrały kolejne cenne doświadczenia które z pewnością zaprocentują w przyszłości.

UKS Lisek Milówka reprezentowali

„Mitech” – Kinga Blaut, Lidka Duraj, Ola Bysko, Martyna Kliś, Ola Kliś, Magda Giewont, Ania Duraj, Wiktoria Bułka, Lidka Duraj, Zosia Loranc, Lidka Duraj, Dominika Malina

Lisek I – Artur Matuszny, Jakub Biegun, Paweł Babicki, Hubert Malowiec, Leszek Kamiński, Michal Matuszny, Maksymilian Fiedor, Bartłomiej Sobel, Łukasz Brączek, Mikołaj Mojeścik, Igor Kuśnierz, Eryk Fikus

Lisek II – Szymon Lewandowski,Oskar Olszański, Wojtek Bułka, Mateusz Matuszny, Mikołaj Juraszek, Michał Tyc, Antoni Tomiczek

Klasyfikacja końcowa

1.Mitech Żywiec

2.Świt Cięcina

3.Smerfiki Łodygowice

4-6 : MSK Namestovo, Lisek Milówka I, Lisek Milówka II

Turniej rocznika 2010

Zmagania w tej kategorii wiekowej stały na bardzo wysokim poziomie sportowym , bez wątpienia mecz Lisków z Rekordem Bielsko Biała był jednym z najbardziej emocjonujących w całym turnieju , spotkanie zakończyło się remisem 2-2 a bramkę na wagę remisu w ostatniej minucie zdobył Szczepan Wojtas . W pozostałych spotkaniach Nasi zawodnicy zanotowali zwycięstwa z drużynami : Zbójnik Ujsoły, Orzeł Łękawica oraz KS Świerklany oraz  remis z MSK Namestovo co pozwoliło ostatecznie zająć drugie miejsce w końcowej klasyfikacji.

UKS Lisek Milówka reprezentowali: Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Filip Śleziak, Jakub Tyrlik, Michał Bryja, Dawid Okrzesik, Wiktor Kliś, Piotr Bułka, Sebastian Słowik

Końcowa klasyfikacja:

1.Rekord Bielsko Biała

2. Lisek Milówka

3. KS Świerklany

4-6 : Zbójnik Ujsoły, MSK Namestovo , Orzeł Łękawica

Turniej rocznika 2007

Mnóstwo bramek padło w rywalizacji trzynastolatków , w rozegranych 15 spotkaniach padło ich aż 104 co jest rekordem wczorajszych turniejowych zmagań. Z bardzo dobrej strony w turnieju pokazali się podopieczni trenera Rafała Błażyczka którzy ukończyli rywalizację podobnie jak ich młodsi koledzy z rocznika 2010 na drugim miejscu.

UKS Lisek Milówka reprezentowali:

Lisek I – Arek Tetłak, Kacper Pala, Alan Krakowki, Radek Lejawa, Jakub Motyka, Filip Słowik, Igor Hankus, Miłosz Motyka, Bartek Baszuk, Dawid Słowik, Szymon Jędzkiewicz, Antoni Warzecha

Lisek II – Dawid Hernas,  Bartek Zeman, Wojciech Giewont, Artur Haręża, Filip Sołtysek, Artur Łagosz,  Mateusz Worek, Julia Dziobek, Zuzia Chwalczyk

Końcowa klasyfikacja:

1. MSK Namestovo

2. Lisek Milówka

3. Rekord Bielsko Biała

4-6 : Zbójnik Ujsoły, Mitech Żywiec, Lisek Milówka II

Zarząd UKS Lisek Milówka pragnie serdecznie podziękować rodzicom  którzy z wielkim zapałem, kreatywnościom i sercem włączyli się w organizację turnieju, po raz kolejny pokazaliście że jesteście niesamowici .
DZIĘKUJEMY !!!