Przez trzy dni od soboty do poniedziałku trwała rywalizacja podczas siódmej edycji turnieju LISEK CUP który odbył się dla czterech kategorii wiekowych z podziałem na poziom pro i grassroots . Rozgrywki miały szczególny charakter gdyż ich celem było wsparcie ciężko chorego Witkorka, w zawodach uczestniczyło  łącznie 46 zespołów i blisko 500 zawodników i zawodniczek ,  rozegrano  233 spotkania . Turniej został objęty Patronatem PZPN „Piłka dla wszystkich”.

Turniej rocznika 2014

Bez wątpienia maluszkom należą się wielkie  słowa uznania gdyż w trakcie blisko cztero godzinnej rywalizacji musieli się nie tylko zmagać się z przeciwnikiem ale także z fatalnymi warunkami atmosferycznymi które towarzyszyły ich zmaganiom.  Wszystkie spotkania były niezwykle zacięte i dostarczały mnóstwo emocji, z pewnością okoliczności rozgrywania spotkań sprawią że wszyscy ich uczestnicy zapamiętają LISEK CUP VII na długo :).

W turnieju wystąpili : Lisek Milówka I, Lisek Milówka II, Stadion Śląski Chorzów, SMS Żywiec, MIVO Sport, Kuźnia Ustroń, Orzeł Łękawica, Beskid Gilowice 

2012 GRASSROOTS

Spotkania w tej grupie wiekowej odbywały  się w sobotę i niedzielę, na czterech boiskach rywalizowało łącznie osiem zespołów : Lisek Milówka, Stadion Śląski Chorzów, Orzeł Łękawica, FFP Bielsko Biała, Futsal Węgierska Górka, Smrek Ślemień, Słowian Łodygowice, Świt Cięcina. Pierwszemu dniu zmagań  towarzyszyła piękna słoneczna pogoda w drugim dniu podobnie jak młodszym kolegom pogoda utrudniała rywalizację jednak w żaden sposób nie wpłynęło to na postawę uczestników zmagań która w trakcie całego turnieju była fantastyczna.

2012 PRO

Bardzo wysoki poziom sportowy wszystkich spotkań sprawił że ciężko było oderwać wzrok od rywalizacji która okraszona była pięknymi bramkami i fantastycznymi interwencjami bramkarzy. W zawodach tej grupy uczestniczyło osiem zespołów: Babia Góra Sucha Beskidzka, FP Jasienica, Lisek Milówka, Stadion Śląski Chorzów, Orlik Rajcza, SMS Żywiec, Beskid Gilowice, Kuźnia Ustroń

2010 GRASSROOTS

Podobnie jak w młodszych kategoriach tak i tej grupie wiekowej nie prowadzona była końcowa klasyfikacja, mimo tego spotkania wszystkie spotkania były niezwykle zacięte i dostarczyły mnóstwo emocji. W zawodach wystąpiło pięć  zespołów : Lisek Milówka I, Lisek Milówka II, Orlik Rajcza, Beskid Gilowice, Smrek Ślemień.

2010 PRO

W zawodach które trwały od soboty do poniedziałku wystąpiło osiem zespołów : Orzeł Łękawica, Świt Cięcina, Kuźnia Ustroń, Lisek Milówka, Progres Andrychów, Szczytnik Szczytna, GLKS Wilkowice, Rekord Bielsko Biała. Prowadzona była końcowa klasyfikacja i po niezwykle wyrównanych zawodach zwyciężył zespół Lisek Milówka , drugie miejsce zajęła drużyna Kuźni Ustroń a trzecie Progres Andrychów.

2009 dziewczyn

Rozgrywki dziewczyn trwały trzy dni i wystąpiły  w nich  drużyny: Gol Częstochowa, Lisek Milówka, Mitech Żywiec, Filkówka Barwałd, Wisła Skoczów, Rekord Bielsko Biała oraz UKKS Istebna. Zwycięzcą turnieju zostały dziewczyny z Barwałdu, na drugim miejscu rywalizację zakończył zespół Mitechu Żywiec a trzecim Wisła Skoczów.

W żadnym z turniejów nie wyróżnialiśmy zawodników bo każdy uczestnik zmagań zasłużył na wielkie słowa uznania za trud i zaangażowanie włożony w każde rozegrane spotkanie  których celem było wsparcie i dodanie sił do walki z chorobą Wiktorkowi Stachowiakowi który jednomyślnie został wybrany „MVP”  siódmej edycji turnieju LISEK CUP.