Mistrzostwa świata FIFA do lat 20 zbliżają się wielkimi krokami, po raz pierwszy to jedno z największych wydarzeń sportowych odbędzie się w Polsce . W  Bielsku Białej  dojdzie do niezwykle interesująco zapowiadającego się spotkania pomiędzy Portugalią a Argentyną, które będziemy mieli przyjemność zobaczyć na żywo.

Argentyna, czyli najbardziej utytułowana reprezentacja w historii mundialu U-20 (sześć tytułów), przywiezie  do Nas zawodników z czołowych europejskich klubów. Środkowy obrońca Nehuén Pérez to jeden z najświeższych nabytków Atletico Madryt, a trener Diego Simeone upatruje w nim następcę Diego Godina czy Jose Gimeneza. Filarem obrony Albicelestes jest także Leonardo Balerdi – inny wielki talent, za którego Borussia Dortmund zapłaciła Boca Juniors aż 16 mln euro.

W drużynie z Półwyspu Iberyjskiego mogą wystąpić m.in. Diogo Dalot z Manchesteru United, który zaliczył w tym sezonie 15 spotkań w Premier League i debiut w Lidze Mistrzów, a także mający za sobą występ w dorosłej kadrze, wyceniany na ponad 20 milionów euro, Gedson Fernandes z Benfiki Lizbona.

ZAPISY NA MECZ

Zgłoszenia :

Roczniki 2005-2006 trener Seweryn tel. 881 217 703

Roczniki 2007-2009 trener Rafał tel. 506 636 518

Roczniki 2010-2013 trener Szymon tel. 667 284 696

* Zgłaszać mogą się także rodzice dzieci zapisanych  do wyjazdu na mecz.

Koszt: 35 zł ( obejmuje transport autokarem oraz bilet na mecz, płatne w dniu wyjazdu)

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

  • Wyjazd : 28 maja godz.16:00 Parking przy OSP w Milówce,
  • Mecz : godz.18:00 PORTUGALIA – ARGENTYNA
  • Powrót: około godz.21:15
  • Zawodnicy LISKA na mecz zakładają obowiązkowo zielone koszulki oraz zabierają dokument potwierdzający tożsamość.