Od 4 maja rozpocznie się proces przywracania aktywności sportowej w Naszym kraju. Klub stworzy możliwość udziału w zajęciach chętnym zawodnikom , jednak będzie to uwarunkowane surowymi obroszczeniami sanitarnymi. Treningi odbywać się będą w najbliższych tygodniach w grupach maksymalnie 5-6 osobowych . Warunkiem bezwzględnym umożliwiającym udział  w treningu  jest zgłoszenia chęci udziału w zajęciach dziecka w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28.04.2020 (wtorek), wysyłając  wiadomość  sms-em o treści  ” imię i nazwisko dziecka – trening), po otrzymaniu zgłoszeń zostaną utworzone tymczasowe grupy oraz harmonogram  zajęć który będzie aktualizowany z tygodnia na tydzień wraz przejściem do kolejnych etapów.

Przyjmowanie zgłoszeń

Grupy :  La Liga, Premier League-  tel. 881217703

Grupy : Superliga, Major League, Ekstraklasa, Mitech, Bundesliga  tel. 667284696

Grupa ; Serie A , tel. 506636518