W weekend Nasze zespoły uczestniczyły w dwóch turniejach halowych , drużyna rocznika 2013 wystąpiła w Łodygowicach w rozgrywkach organizowanych przez SMS Żywiec, natomiast w Dolnym Kubinie uczestniczyliśmy w szóstej edycji turnieju „Champions Cup” .

SMS ŻYWIEC CUP – kat. U-7

Turniej prowadzony bez klasyfikacji w którym uczestniczyły zespoły: Lisek Milówka, FFP Bielski Biała, SMS Żywiec , Futsal Węgierska Górka, Orzeł Łękawica

Skład: Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz, Filip Fierdor, Karol Witos, Maria Mrowiec, Stasiu Słowik

Komentarz trenera: Albert Wróbel ” Za nami trzy godziny super piłkarskiej zabawy, Nasze maluchy spisały się świetnie oby tak dalej”