Wczoraj na obiektach sportowych LKS-u Milówka oraz w Gościńcu Nad Sołą odbyło się oficjalne  zakończenie sezonu grup Mitech i Bundesliga. Punktem kulminacyjnym wczorajszego spotkania był mecz pomiędzy obiema grupami który dostarczył licznie zgromadzonym rodzicom mnóstwo emocji. W rywalizacji górą był dziewczyny jednak w ” dogrywce specjalnej „dzięki złotej bramce zdobytej przez Oskara Olszańskiego lepsi okazali się chłopcy.

Po meczu przyszedł czas na część oficjalną Naszego wczorajszego zakończenia które odbyło się w Gościńcu Nad Sołą gdzie podczas wspólnego poczęstunku nastąpiło podsumowanie całorocznej pracy . Tradycyjnie przyznane zostały wyróżnienia „LISEK NA 5” którymi w tym sezonie zostali nagrodzeni:

  • Szymon Lewandowski (Bundesliga)
  • Bartłomiej Pytel (Bundesliga)
  • Wiktoria Bułka (Mitech)

Podczas wczorajszego zakończenia poznaliśmy także „Najlepszą zawodniczkę sezonu 2019/2020” którą została Lidia Duraj .

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za spotkanie, życzymy dzieciom dalszej wytrwałości w codziennym treningu a rodzicom jeszcze raz  bardzo dziękujemy  za poświęcenie i trud w organizację czasu przeznaczonego  na treningi w klubie swoich pociech.