W upalne czwartkowe popołudnie na obiektach LKS-u Milówka odbyło się zakończenie sezonu Naszych żaczków i skrzatów podczas którego byliśmy świadkami bardzo ciekawego turnieju w którym wystąpiły cztery zespoły  (Mamusie , Tatusie  ,  grupa La Liga, grupa Major League).

Turniej obfitował w piękne bramki i niesamowite parady bramkarzy, wszyscy uczestnicy zmagań wykazali się ogromnym zaangażowaniem i zasłużyli na wielkie słowa uznania , po blisko półtoragodzinnej rywalizacji w „Gościńcu Nad Sołą” czekał na uczestników poczęstunek  oraz nastąpiło podsumowanie sezonu 2020/2021 .

Nagrodzeni zostali zawodnicy z grup  skrzatów i żaków którzy w sezonie 2020/2021 wykazali się najlepszą frekwencją na zajęciach , pamiątkowe  koszulki i tytuł  „SUPER LISKA” trafiły do Agatki Sanetra, Nikodema Węglarz oraz Piotra Tetłaka.

Serdecznie dziękujemy rodzicom oraz zawodnikom za wzorową współpracę podczas całego sezonu 2020/2021.