PONIEDZIAŁEK

LIGA – D1

MECZ :  Lisek Milówka – Beskid Gilowice

ZBIÓRKA – 15:45 boisko LKS Milówka

STROJE – komplet domowy

KADRA – Jakub Tyrlik, Kamil Omyła, Jakub Biegun, Michał Bryja, Fabian Kupczak, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Wojciech Bury, Wojciech Bułka, Wiktor Kliś, Łukasz Brączek, Maksymilian Fiedor, Bartosz Paciorek

ŚRODA

Liga – F1

Mecz :  Lisek Milówka-Czernichów

Zbiórka : 15:45 Orlik Milówka

Stroje: komplet domowy

Kadra :  Filip Fiedor, Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz, Stasiu Słowik, Adam Somerlik, Szymon Fiedor , Ireneusz Węglarz, Dominik Kantyka, Wiktor Szymczyk, Dawid Sanetra, Wojciech Cieślar, Dawid Zawada, Stanisław Knapek

CZWARTEK

LIGA – D2

MECZ : LISEK MILÓWKA – ORLIK RAJCZA

ZBIÓRKA –  15:40 LKS Milówka

STROJE – komplet domowy

KADRA: Hubert Malowiec, Michał Bryja, Wiktor Kliś, Sebastian Słowik, Fabian Kupczak, Dawid Okrzesik, Filip Śleziak, Filip Wojtas, Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Oskar Olszański, Bartłomiej Pytel, Sebastian Kubas, Michał Matuszny

SOBOTA

LIGA – Śląska Liga Młodziczek

Mecz: Mitech Żywiec – ROW Rybnik

Zbiórka:10:30 boisko Soły Żywiec

Stroje- komplety domowe

Kadra : Cała grupa Mitech

NIEDZIELA

Mecz: Lisek Milówka – Lukam Skoczów

Stroje : komplet domowy

LIGA – D2

Zbiórka: 9:30 LKS MILÓWKA

Kadra : Michał Bryja, Wiktor Kliś, Sebastian Słowik, Fabian Kupczak, Dawid Okrzesik, Filip Śleziak, Filip Wojtas, Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Makysmilian Fiedor, Wojciech Bułka, Michał Matuszny