Poniedziałek 

 • LIGA : III LIGA MŁODZIKÓW
 • MECZ : LISEK MILÓWKA – BESKID GILOWICE
 • ZBIÓRKA : 15:40 Boisko Podhalanki
 • STROJE : Domowe – zielone
 • POWOŁANIA : cała grupa EKSTRAKLASA
 • LIGA : IV LIGA MŁODZIKÓW
 • MECZ : MITECH ŻYWIEC – GÓRAL ŻYWIEC
 • ZBIÓRKA : 15:40 boisko Soły Żywiec
 • STROJE : fioletowe
 • POWOŁANIA : Lidia Duraj, Natalia Mrózek ,Natalia Szczotka,  Emilka Śleziak, Anna Bury, Magdalena Słowiak, Dominika Malina, Aleksandra Bysko, Natalia Somerlik, Julia Wędzel,  Magdalena Giewont, Emilia Kantyka, Karolina Krysta, Anna Duraj, Wiktoria Bułka

Środa

 • LIGA ŻAKÓW:
 • MECZ :
 • ZBIÓRKA :
 • STROJE :
 • POWOŁANIA :

Czwartek

 • LIGA :  I LIGA D1
 • MECZ : LISEK MILÓWKA – REKORD BIELSKO BIAŁA
 • ZBIÓRKA : 15:00 GKS MILÓWKA
 • STROJE : domowe – zielone
 • POWOŁANIA : Michał Bryja, Dawid Okrzesik, Hubert Malowiec, Filip Wojtas, Filip Śleziak, Szczepan Wojtas, Wojciech Bury, Fabian Kupczak, Sebastian Słowik, Wiktor Kliś, Sebastian Kubas, Bartłomiej Pytel

Sobota

 • TURNIEJ :TAURON CUP
 • ZBIÓRKA : 7:10 AMFITEATR MILÓWKA
 • STROJE : MECZOWE ZIELONE
 • POWOŁANIA : 2013-Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz, Andrzej Rypień, Szymon Fiedor, Filip Fiedor, Adam Somerlik Stanisław Słowik 2014 – Dominik Kantyka, Szymon Kamiński, Błażej Golec, Wiktor Szymczyk, Józef Brączek, Bartosz Słowik, Leon Kołodziejczyk 2015 – Ireneusz Węglarz, Filip Motyka, Emilka Worek, Szymon Kostecki, Wiktor Sikora, Kacper Sikora

 

 • LIGA : I LIGA D1
 • MECZ : SMS ŻYWIEC – LISEK MILÓWKA
 • ZBIÓRKA : 8:40 AMFITEATR MILÓWKA
 • STROJE : pomarańczowe
 • POWOŁANIA : Michał Bryja, Dawid Okrzesik, Hubert Malowiec, Filip Wojtas, Filip Śleziak, Szczepan Wojtas, Wojciech Bury, Fabian Kupczak, Sebastian Słowik, Wiktor Kliś, Sebastian Kubas, Wojciech Bułka

Niedziela

 • LIGA : I LIGA D1 DZIEWCZYN
 • MECZ : GÓRNIK ZABRZE – MITECH ŻYWIEC
 • ZBIÓRKA : 12:15 Amfiteatr Milówka
 • STROJE : czerwone
 • POWOŁANIA : Wszystkie zawodniczki 2010/2011