5.11.2020 (czwartek)

Liga Orlików gr.II

Lisek Milówka – Ślemień

Zbiórka : Orlik Milówka 17:10

Kadra : Cała grupa Bundesliga + Filip Śleziak, Michał Matuszny, Dominik Pilarz, Leszek Kamiński

Stroje : komplety domowe

7.11.2020 (sobota)

II Liga Wojewódzka Trampkarzy

Forteca Świerklany – Lisek Milówka

Zbiórka : 7:50 Orlik Milówka

Kadra: Cała grupa Serie A

Stroje – komplety wyjazdowe

AKADEMIA CUP Kat. U-7

Zbiórka : 9:00 Orlik Milówka

Strój : komplet wyjazdowy

Kadra : Dominik Kantyka, Ireneusz Węglarz, Wiktor Szymczyk, Wiktoria Olszańska, Leon Kołodziejczyk, Mikołaj Strzałka, Agatka Sanetra, Dawid Sanetra

GIGANCI FUTBOLU

Zbiórka: 9:30 Orlik Milówka

Kadra:

Stroje: komplet wyjazdowy

8.11.2020 (niedziela)

Zbiórka: 9:30 Orlik Milówka

Kadra:

Stroje: komplet domowy

Ważne komunikaty

  • Ewentualną nieobecność dziecka na meczu lub zawodach należy zgłosić minimum dzień przed wydarzeniem.
  • Przypominamy że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w grupach treningowych i dużą ilością dzieci oczekujących na możliwość regularnych zajęć zawodnik mający powyżej 50 % nieusprawiedliwionych nieobecności zostaje usunięty z grupy.( weryfikacja po każdym miesiącu)
  • W związku z sytuacją epidemiologiczną panującą w Naszym kraju przypominamy że na obiektach treningowych obowiązuje wszystkich zasłanie twarzy maseczką lub elementem garderoby, wyjątek stanowią zawodnicy i trenerzy prowadzący zajęcia, zalecamy przywóz dziecka 5-10 min. przed rozpoczęciem zajęciem i odbiór bezpośrednio po ich zakończeniu
  • niestety nadal zajęcia na halach sportowych nie są możliwe z tego względu treningi grupy SUPERLIGA będą uzależnione od warunków atmosferycznych , w najbliższym tygodniu planowane są zajęcia w poniedziałek o godz. 15:30 oraz w sobotę o 10:30 ( oba treningi odbędą się na Orliku w Milówce)