To są bardzo trudne tygodnie dla Nas wszystkich dziękujemy rodzicom , zawodnikom za przestrzeganie wszystkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa i prosimy o dalsze odpowiedzialne zachowanie. Najbliższy tydzień będzie ostatnim tygodniem podczas którego zajęcia odbywać się będą na boiskach, w  następnych jeśli będzie dalsza możliwość kontynuowania zajęć , treningi odbywać się będą na halach sportowych w Ciścu i Milówce . W nadchodzącym tygodniu nastąpią drobne korekty w planie o których zostaną Państwo bezpośrednio poinformowani przez trenerów prowadzących poszczególne grupy, większość zmian nastąpi w dniu 11.11.2020.

14.11.2020 (sobota)

Akademia Cup (rocznik 2013)

Zbiórka : 11:15

Kadra : Nikodem Szczotka, Maria Mrowiec, Nikodem Węglarz, Adam Somerlik, Karol Witos, Wojciech Cieślar, Stanisław Słowik, Filip Fiedor

Stroje: Komplety wyjazdowe

Giganci Futbolu (rocznik 2011)

Zbiórka : 11:10 Orlik Milówka

Stroje : komplet meczowy wyjazdowy

Kadra: Filip Śleziak, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Mateusz Matuszny, Leszek Kamiński, Hubert Malowiec , Maja Antolak, Ola Bysko, Antoni Tomiczek

15.11.2020 (niedziela)

II Liga Wojewódzka C2

Zbiórka : 9:30 LKS Milówka

Kadra : cała grupa SERIE A

Stroje : komplety domowe

Giganci Futbolu (rocznik 2011)

Zbiórka : 8:20 Orlik Milówka

Stroje : komplet meczowy wyjazdowy

Komunikaty klubowe :

• W przyszłym tygodniu nastąpi drobna reorganizacja grup  oraz prezentacja nowego planu zajęć który będzie obowiązywał od 16.11-20.12.2012
  • Przypominamy o obowiązkowym zgłaszaniu nieobecności dziecka na treningu trenerom prowadzącym poszczególne grupy.