Bardzo intensywny weekend mają za sobą dziewczyny z grupy MITECH które w sobotę rozegrały decydujący o mistrzostwie  mecz w LIDZE ŚLASKIEJ MŁODZICZEK z Czarnymi Sosnowiec a w niedzielę uczestniczyły w festiwalu piłki nożnej dziewczyn który odbył się na ARENIE ZABRZE.

Spotkanie z Czarnymi Sosnowiec dostarczyło licznie zgromadzonym rodzicom mnóstwo emocji , to był mecz  godnych siebie zespołów w którym to po pierwszej połowie Sosnowiczanki prowadziły 3-1 jednak po przerwie Nasze dziewczyny postawiły wszystko na jedną kartę i po szaleńczym zrywie  odwracają losy spotkania, pokonując rywalki 4-3 . Dzięki zwycięstwu na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewniły sobie mistrzostwo w I LIDZE ŚLĄSKIEJ MŁODZICZEK w sezonie 2021/2022.

W niedzielę dziewczyny na zaproszenie Górnika Zabrze wystąpiły w festiwalu piłki nożnej dziewczyn zorganizowanym na „ARENIE ZABRZE” . Gospodarze wydarzenia przygotowali dla wszystkich uczestniczek szereg atrakcji, dodatkowo dziewczyny mogły rozegrać na głównej płycie spotkania towarzyskie z drużynami ze śląska. Serdecznie dziękujemy  za zaproszenie i możliwość rywalizacji w tym historycznym dla polskiej piłki nożnej miejscu.

Kadra mistrzowskiej drużyny : Anna Bury, Anna Duraj, Emilka Kantyka, Emilka Śleziak, Natalia Somerlik, Natalia Szczotka, Magdalena Giewont, Magdalena Słowiak, Lidia Duraj, Aleksanrda Bysko, Monika Płowucha, Beata Płowucha, Julia Wędzel, Wiktoria Bułka, Blanka Rybarska, Karolina Krysta, Dominika Malina, Izabela Najzer, Maja Antolak, Oliwia Ziółkowska, Zofia Kąkol