W sobotę 11 czerwca  na obiektach LKS-u Milówka wszyscy zawodnicy klubu wraz z rodzicami i kibicami oficjalnie zakończyli niezwykle udany dla Naszego klubu sezon. Wydarzenie otworzył mecz II ligi wojewódzkiej Lisków z zespołem SMS Tychy po którym byliśmy świadkami pokoleniowych pojedynków rodziców na dzieci oraz meczu skrzatów z rówieśnikami z Gilowic. Wyjątkowe spotkanie wieńczące sezon  tradycyjnie zakończyliśmy wręczeniem  wyróżnień  indywidualnych dla najlepszych zawodników, bramkarza oraz odkrycia sezonu 2021/2022.

Spotkania tatusiów na synów oraz mamuś na córki dostarczyły mnóstwo emocji i towarzyszyła im wyjątkowa atmosfera, przez ponad dwie godziny rywalizacji byliśmy świadkami wielu wspaniałych bramek i pięknych interwencji bramkarskich a każdy uczestnik zmagań czerpał wiele radości ze wspólnej rodzinnej  rywalizacji.

Wszystkim uczestnikom zakończenia sezonu czas muzyką umilał Łukasz Kozubek a dla każdego liska do dyspozycji były stoiska z popcornem, watą cukrową, pysznymi wyrobami z grilla  oraz dmuchana zjeżdżalnia.

Na koniec sobotniego spotkania nagrodami rzeczowymi  wyróżniono grupę zawodników EKSTRAKLASY za Mistrzostwo II Ligi Wojewódzkiej kategorii młodzika młodszego oraz dziewczyny z grupy Mitech za Mistrzostwo Śląskiej Ligi Młodzieczek.

Tradycyjnie klub wyróżnił najlepszych zawodników sezonu pamiątkowymi statuetkami które trafiły do:

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Szczepan Wojtas

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA – Natalka Szczotka

NAJLEPSZY STRZELEC – Wojciech Bury

NAJLEPSZA STRZELCZYNI – Aleksandra Bysko

NAJLEPSZY BRAMKARZ – Michał Bryja

ODKRYCIE SEZONU – Izabela Najzer

Serdecznie gratulujemy wspaniałej postawy wszystkim LISKOM w trakcie trwania całego sezonu i życzymy by pasja do piłki jeszcze bardziej się w Was rozwijała . Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za mile spędzony czas a rodzicom za pomoc w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.