Od najbliższego poniedziałku do niedzieli kilkadziesiąt lisków uczestniczyć będzie w obozie stacjonarnym podczas którego oprócz zajęć treningowych na uczestników czekać będzie szereg atrakcji które sprawią że pierwszy tydzień sierpnia będzie wyjątkowy aktywny.

Szczegóły :

Grupa I 

Uczestnicy : Nikodem Węglarz, Ireneusz Węglarz, Andzej Rypień, Emilia Imielińska, Szymon Fiedor, Dominik Kantyka, Filip Fiedor,Kamil Kapica, Wiktor Szymczyk, Kacper Sikora, Wiktor Sikora, Błażej Golec Adam Witos, Karol Witos, Dawid Sanetra, Agata Sanetra, Martina Mikus, Dawid Zawada, Maria Mrowiec, Bartłomiej Słowik, Józef Brączek, Szymon Kostecki

Program : Program-GR.1pdf.

Grupa II 

Uczestnicy: Izabela Najzer, Anna Duraj, Emilia Kantyka, Natalia Somerik, Natalia Szczotka, Julia Wandzel, Wiktoria Bułka, Michał Bryja, Jakub Biegun, Sebastian Słowik, Filip Śleziak, Wiktor Kliś, Hubert Malowiec, Dawid Okrzesik, Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Wojciech Bury, Łukasz Brączek, Igor Kuśnierz, Kamil Kubas, Sebastian Kubas

Program: Program-GR.2-1pdf.

Szczegóły dotyczące turnieju LATO+PIŁKA = PRZYGODA

Termin: 7.08.2022

Miejsce : Boisko UKS Maksymilian Cisiec

Harmonogram: https://www.tournify.nl/live/liseksumercup