Zgodnie z kryteriami programu Certyfikacji PZPN (Załącznik nr. 2 do Regulaminu) wszyscy Zawodnicy uczestniczący z zajęciach treningowych w  , muszą być zarejestrowani w Systemie Certyfikacji PZPN (Ekstranet). Szkółka piłkarska ma obowiązek potwierdzić wszystkich zawodników w kategorii wiekowej od G do D, którzy uczestniczą w treningach, nawet jeżeli nie uczestniczą w oficjalnych rozgrywkach, lub uczestniczą na treningu tylko raz (zawodnicy naborowi). W treningu nie może uczestniczyć Zawodnik, który nie jest potwierdzony w szkółce piłkarskiej w Systemie Certyfikacji PZPN oraz taki, który nie został wpisany na listę obecności na treningu. Szkółka Piłkarska uczestnicząca w Programie Certyfikacji musi zapewnić jednakowy poziom organizacyjny i szkoleniowy dla wszystkich Zawodników trenujących w klubie. Po 12 września czyli od momentu zakończenie rejestracji do zajęć przystąpiło blisko 20 nowych zawodników (grupa SUPERLIGA, PREMIER LEAGUE, BUNDESLIGA) prosimy o niezwłoczną rejestrację dziecka.

Instrukcja : https://uksmilowka.pl/rejestracja-zawodnikow-w-systemie-laczy-nas-pilka/